Тематика засідань педагогічних рад

1. ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНИХ РАД

СЕРПЕНЬ

ПЕДРАДА «ПІДСУМОК-ПЕРСПЕКТИВА»

1.Про підсумки діяльності гімназії у 2023/2024 навчальному році та завдання педагогічного колективу щодо підвищення якості освітнього процесу у 2023/2024 навчальному році.

Попова Г. В.

2.Про погодження  річного плану роботи гімназії на 2023/2023 навчальний рік.

Попова Г. В.

3.Про погодження  плану роботи  методичної ради  гімназії на 2023/2024 навчальний рік

Попова Г. В.

4. Про  особливості викладання навчальних предметів у   2023/2024 навчальному році.

Попова Г. В.

5.Про оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти 1-9 класів у  2023/2024 навчальному році.

Попова Г. В.

6.Про організацію індивідуальної форми навчання з учнями  гімназії у 2023/2024 навчальному році.

Попова Г. В.

7.Про організацію інклюзивного навчання з учнями гімназії у 2023/2024 навчальному році.

Попова Г. В.

8.Про  доцільність проведення навчальних екскурсій та навчальної практики у 2023/2024 навчальному році.

ЖОВТЕНЬ

ПЕДРАДА-КОНСИЛІУМ

1.Про наступність початкової та основної гімназії. Стан. Проблеми. Перспективи (класно-узагальнюючий контроль освітнього процесу у 5-их класах).

Класний керівник 5 класу

Лоза В. В.

Попова Г. В.

2.Формування патріотичних та громадянських якостей, морально-етичних принципів особистості в умовах НУШ

Вацька Я. О.

Іжакевич Т. В.

ГРУДЕНЬ

1.Патріотичне виховання здобувачів освіти на засадах духовного гуманізму

Педагог-організатор

ЛЮТИЙ

ПЕДРАДА СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

1. Про стан роботи педагогічного колективу гімназії над методичною темою

«Впровадження проектної діяльності у навчально-вихоному процесі закладу освіти».

Попова Г. В.

1. Про управління адаптацією здобувачів освіти 1-их класів до умов навчання в школі І ступеню (в умовах Нової української гімназії)

Лоза В. В.

3. Про захист досвіду роботи учителя початкових класів Білаш О. Й. на тему «Активізація пізнавальної діяльності здобувачів освіти початкових класів на уроках математики в умовах реалізації компетентнісного підходу та принципу дитиноцентризма»

Білаш О. Й.

БЕРЕЗЕНЬ

ПЕДРАДА-КОНСИЛІУМ

1. Про організоване закінчення 2023/2024 навчального року та особливості проведення ДПА.

Попова Г. В.

2.Про підсумки контролю  стану освітнього процесу в 9-их класах (класно-узагальнюючий контроль: готовність до вибору варфантів подальшого навчання)

КВІТЕНЬ

ПЕДРАДА-КОНСИЛІУМ

1. Про підсумки контролю стану освітнього процесу  в 4-х класах (готовність здобувачів освіти до навчання в школі ІІ ступеню).

Попова Г. В.

2. Про звільнення від ДПА здобувачів освіти 9-х класів за станом здоров’я у 2023 році.

ТРАВЕНЬ

ПЕДРАДА-ПІДСУМОК

1.Про організацію та проведення свята Останнього дзвоника.

Попова Г. В.

2. Про попередження дитячого травматизму на період літніх канікул 2023 року.

Копаиця О. С.

3.Про організацію комплексного оздоровлення здобувачів освіти гімназії влітку 2023 року.

Попова Г. В.

4.Про переведення  здобувачів освіти 1-8-х класів до наступних класів у 2023 році.

Попова Г. В.

5.Про нагородження здобувачів освіти 2-8-х класів Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» у 2023 році.

Попова Г. В.

6.Про підсумки організації харчування здобувачів освіти гімназії у 2023/2024 навчальному році.

ЧЕРВЕНЬ

ПЕДРАДА-ПІДСУМОК

1. Про підсумки проведення державної підсумкової атестації в 4, 9 х класах.

Попова Г. В.

2. Про випуск  здобувачів освіти 9 класу у 2023 році.

Попова Г. В.

3. Про нагородження здобувачів освіти 9-го класу Похвальними грамотами «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» у 2023 році.

Попова Г. В.

4. Про проект річного плану роботи гімназії на 2023/2024 навчальний рік.

Олійник О. М.

5. Про затвердження освітньої програми та навчального плану на 2023/2024 навчальний рік

5.2.2.МАЛІ  ПЕДАГОГІЧНІ  РАДИ

ЖОВТЕНЬ

1.Про результати перевірки знань, умінь та навичок здобувачів освіти 3 -9-х класів з української мови, математики.

Попова Г. В.

2.Про результати перевірки стану викладання та рівня знань, умінь та навичок здобувачів освіти початкової гімназії з інформатики

ЛИСТОПАД

1.Про роботу з дітьми, схильними до правопорушень.

Копиця О. С.

2.Про стан роботи з попередження дитячого травматизму.

Кур’ята Л. В.

3.Про результати перевірки стану викладання та рівня знань, умінь та навичок здобувачів освіти  5-х класів з зарубіжної літератури.

ГРУДЕНЬ

1.  Про результати перевірки знань, умінь та навичок здобувачів освіти 3-9 класів з української мови, математики  за І семестр 2023/2024 навчального року.

Попова Г. В.

2. Про підсумки перевірки стану викладання спецкурсів, індивідуальних і групових занять у школі.

Попова Г. В.

3.  Про підсумки перевірки стану гурткової роботи.

СІЧЕНЬ

1. Про підсумки перевірки стану викладання та рівня знань, умінь та навичок здобувачів освіти 1-9-х класів з основ здоров’я

ЛЮТИЙ

1. Про підсумки перевірки стану викладання та рівня знань, умінь та навичок здобувачів освіти 5-9-х класів з математики

БЕРЕЗЕНЬ

1. Про підсумки перевірки стану викладання та рівня знань, умінь та навичок здобувачів освіти 5-9-х класів з української мови та літератури.

КВІТЕНЬ

1. Про підсумки перевірки стану викладання та рівня знань, умінь та навичок здобувачів освіти 7-9-х класів з історії, правознавства

ТРАВЕНЬ

1. Про підсумки перевірки стану викладання та рівня знань, умінь та навичок здобувачів освіти 5-9-х класів з фізичної культури

Попова Г. В.

2. Про результати перевірки знань, умінь та навичок здобувачів освіти 3-9-х класів з української мови, математики за  2023/2024 навчальний рік.