Нема результатів.

19 груд. 2017

Свято до Святого Миколая в Будинку культури.

Після уроків учні завітали на свято до Будинку культури, де отримали багато солодких подарунків від Святого Миколая.
19 груд. 2017

Привітання зі святом Святого Миколая.

Святий Миколай зі своїми янголами завітав до нашої школи.
18 груд. 2017

Ляльковий театр

До нас завітав ляльковий театр, аби привітати учнів зі святом Святого Миколая.
18 груд. 2017

Свято до Святого Миколая

7 клас підготував виставу до Святого Миколая для молодших школярів.
15 груд. 2017

Акція "Діти-дітям"

В нашій школі на протязі тижня пройшла акція "Діти-дітям". Ми збирали волонтерську допомогу до Донбасу. Це були теплі речі, іграшки, цукерки.
15 груд. 2017

День пам'яті Чорнобильській трагедії.

Дітям було дуже цікаво дивитися документальний фільм, задавали багато питань. Розповідали історії, які були їм близькі і відомі.
8 груд. 2017

Всеукраїнський урок «Права людини»

В нашій школі пройшов тиждень права, з нагоди оголошення Загальної декларації прав людини.
6 груд. 2017

День збройних сил України

6 грудня учні початкових класів провели спортивні змагання, присвяченні Дню збройних сил України. Перемогла дружба.
24 лист. 2017

"Сонячна дорога пам'яті" вечір-спомин до 105-ї річниці з дня народження А.С. Малишка

Гаврилова О.І., учитель укр. мови та літератури з учнями 8 класу підготували урочистий захід до 105-ї річниці з дня народження А.С. Малишка: поезії, пісні на вірші А.С. Малишка, театральна сценка з учнем 9 класу.
21 лист. 2017

Урок мужності "Тернистий шлях свободи"

До Дня Гідності і Свободи учні 9 класу підготували урочистий захід: вірші, відеороліки, хореографічну композицію, учні 3-4 класів підготували патріотичні малюнки. До школи завітав почесний гість представник волонтерського руху м. Дніпра.