Нема результатів.

15 груд. 2017

День пам'яті Чорнобильській трагедії.

Дітям було дуже цікаво дивитися документальний фільм, задавали багато питань. Розповідали історії, які були їм близькі і відомі.
8 груд. 2017

Всеукраїнський урок «Права людини»

В нашій школі пройшов тиждень права, з нагоди оголошення Загальної декларації прав людини.
6 груд. 2017

День збройних сил України

6 грудня учні початкових класів провели спортивні змагання, присвяченні Дню збройних сил України. Перемогла дружба.
24 лист. 2017

"Сонячна дорога пам'яті" вечір-спомин до 105-ї річниці з дня народження А.С. Малишка

Гаврилова О.І., учитель укр. мови та літератури з учнями 8 класу підготували урочистий захід до 105-ї річниці з дня народження А.С. Малишка: поезії, пісні на вірші А.С. Малишка, театральна сценка з учнем 9 класу.
21 лист. 2017

Урок мужності "Тернистий шлях свободи"

До Дня Гідності і Свободи учні 9 класу підготували урочистий захід: вірші, відеороліки, хореографічну композицію, учні 3-4 класів підготували патріотичні малюнки. До школи завітав почесний гість представник волонтерського руху м. Дніпра.
17 лист. 2017

Свято Золотої Осені в молодшій школі

Яскраво прикрашена зала, осіннє листя, гарбуз, червоні яблука невід'ємний атрибут осінніх свят та збору урожаю. Свято Золотої Осені підготували учні 2 класу з дзвінкими піснями, віршами, веселими сценками і конкурсами.
16 лист. 2017

Первоучителі слов'янські Кирилло та Мефодій

Свято для всіх класів школи
10 лист. 2017

Фізкультхвилинки в молодшій школі.

На перервах вчителі молодшої школи із своїми учнями проводять рухливі та цікаві фізкульхвилинки.
9 лист. 2017

09.11.17 р. День писемності та мови

У святі участь приймали всі класи.
9 лист. 2017

Естафета "Єдності" до Дня писемності та мови

Естафета "Єдності" включає в себе елементи дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"): стрільба з пневматичної гвинтівки, гра "Лава на лаву", конкурс "Спасти товариша", бій наосліп, розбірка-збірка АКМ.