Нема результатів.

17 лист. 2017

Свято Золотої Осені в молодшій школі

Яскраво прикрашена зала, осіннє листя, гарбуз, червоні яблука невід'ємний атрибут осінніх свят та збору урожаю. Свято Золотої Осені підготували учні 2 класу з дзвінкими піснями, віршами, веселими сценками і конкурсами.
16 лист. 2017

Первоучителі слов'янські Кирилло та Мефодій

Свято для всіх класів школи
10 лист. 2017

Фізкультхвилинки в молодшій школі.

На перервах вчителі молодшої школи із своїми учнями проводять рухливі та цікаві фізкульхвилинки.

09.11.17 р. День писемності та мови

У святі участь приймали всі класи.

Естафета "Єдності" до Дня писемності та мови

Естафета "Єдності" включає в себе елементи дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"): стрільба з пневматичної гвинтівки, гра "Лава на лаву", конкурс "Спасти товариша", бій наосліп, розбірка-збірка АКМ.
9 лист. 2017

День української писемності та мови

09.11.17 р. на День писемності та мови в школі пройшли урочисті заходи з метою поліпшення спілкування українською мовою, навчання самостійно створювати своє рідне україномовне середовище, підтримувати товариський дух, пам'ятати про козацькі бойові звитяги наших предків-українців, застосовувати їх в сучасному житті.
30 жовт. 2017

Класна година 4 класу

Класна година на тему "74 річниця вигнання з міста Дніпра нацистських окупантів"
25 жовт. 2017