Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 108" Дніпровської міської ради

 

Інклюзивна освіта

                                                                              Інформація

                                                  про  учнів з особливими освітніми потребами,

                                  які навчаються за інклюзивною формою навчання у 2017/18 н.р.

ПІБ дитини

клас

Дата

народження

Витяг ОПМПК 

  дата.. №..

Нозологія

Асистент вчителя

Інформація про дефектолога, логопеда, психолога, соціального педагога, які супроводжують інклюзивне навчання

 
 

1.

Гектор Анастасія

Ігорівна

1 клас

10.09.2010

витяг з протоколу ОПМПК від 29.08.2016 

№ 760-а

Легка розумова

відсталість

Савран Наталя Григорівна

Дмитренко Олена Юріївна, практичний психолог

 

2.

Гулик Дарина

Юріївна

2 клас

23.08.2008

витяг з протоколу ОПМПК від 29.04.2015 

№ 301-б

Легка

розумова відсталість

Семенова Марина Віталіївна

Дмитренко Олена Юріївна, практичний психолог

 

3.

Гулик Олександра

Юріївна

2 клас

23.08.2008

витяг з протоколу ОПМПК від 29.04.2015 

№ 302-б

Легка розумова відсталість

Семенова Марина Віталіївна

Дмитренко Олена Юріївна, практичний психолог

 

4.

Дащенко Ігор

Валерійович

3 клас

30.11.2007

витяг з протоколу ОПМПК від 26.06.2017 

№ 500-а

Легка розумова відсталість

Сайдакова Тетяна Анатоліївна

Дмитренко Олена Юріївна, практичний психолог

 

5.

Дащенко Надія

Валеріївна

3 клас

15.12.2008

витяг з протоколу ОПМПК від 26.06.2017 

№ 499-а

Легка розумова відсталість

Сайдакова Тетяна Анатоліївна

Дмитренко Олена Юріївна, практичний психолог

 

6.

Бутенко Тарас

Анатолійович

6 клас

22.09.2002

витяг з протоколу ОПМПК від 27.05.2015 

№ 506-б

Затриманий психічний розвиток

Заозірна Юлія Сергіївна

Дмитренко Олена Юріївна, практичний психолог

 

 

                                                         РОБОЧИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

                                            комунального закладу освіти «СЗШ № 108»ДМР

                                                         на 2017-2018 навчальний рік

                                   І ступінь для розумово відсталих дітей  початкової школи 

                                                 наказ МОН України від 28.01.2014 № 80

( із змінами, внесеними згідно з наказом МОН України від 02.09.2016 р. № 1065 ) (додаток № 14)

 

Освітні галузі

Навчальні предмети

Кількість годин на тиждень

Гектор Анастасія

1- клас

Гулик Олександра

Даша

2 клас

Дащенко Ігор, Надія

3клас

 

Мови і література

Мова навчання

3

3

3

Українська мова

4

4

4

Іноземна мова (англ.)

-

-

1

Математика

Математика

4

4

4

Природознавство

Природознавство

1

1

1

Суспільствознавство

Я у світі

-

-

1

Здоров’я і фізична культура

Основи здоров’я

 

 

 

Фізична культура

2

2

2

Технології

Трудове навчання

2

2

2

Інформатика

1

 

 

Мистецтво

Музика

1

1

1

Образотворче мистецтво

1

1

1

Разом:

19

19

20

Корекційно-розвиткові заняття

Заняття з логопедом

-

-

-

Заняття з дефектологом

-

-

5

Додаткові години на індивідуальні заняття

 

-

-

-

Всього

19

19

25

                                             

 

          

                                                                   РОБОЧИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН

                                                    комунального закладу освіти «СЗШ № 108» ДМР

                                     ІІ ступінь для дітей із затримкою психічного розвитку основної школи

                                                   наказ МОН України від 22.04.2014 № 504

        (із змінами, внесеними згідно з наказом МОН України від 19.06.2015 р. № 651 ) (додаток № 16)

 

Освітні галузі

Навчальні предмети

Кількість годин на тиждень

Бутенко Тарас

 6 клас

Мови і література

Українська мова

3

Українська література

2

Іноземна мова (англ.)

1

Зарубіжна література

1

Суспільствознавство

Історія України

1

Всесвітня історія

1

Математика

Математика

4

Природознавство

Біологія

1

Географія

1

Мистецтво

Музичне мистецтво

1

Образотворче мистецтво

1

Технології

Трудове навчання

2

Інформатика

1

Здоров’я і фізична культура

Основи здоров’я

1

Фізична культура

2

Разом:

24

Корекційно-розвиткові заняття

Заняття з логопедом

2

Заняття з дефектологом

3

Додаткові години на індивідуальні заняття

 

 

Всього

28