Урок мужності "Тернистий шлях свободи"

21 лист. 2017
До Дня Гідності і Свободи учні 9 класу підготували урочистий захід: вірші, відеороліки, хореографічну композицію, учні 3-4 класів підготували патріотичні малюнки. До школи завітав почесний гість представник волонтерського руху м. Дніпра.

Сьогодні, 21.11.17 р. до КЗО СЗШ № 108 на відкритий урок мужності "Тернистий шлях до свободи", присвячений Дню Гідності і Свободи, завітав почесний гість, представник волонтерського руху 20 ОМПБ, 93 бригади, 25 окремої повітряно-десантної бригади: Олег Тютюнник. Учні читали вірші, підготували хореографічну композицію, найбільш активні учні 3-4 класів намалювали малюнки бійцям на фронт.