Валентинів день - День закоханих

ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ – ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

День Всіх Закоханих – це особливе свято, яке дарує позитивні емоції та дає можливість зізнатися в коханні. Святкують його всюди. Особливо в пошані День Святого Валентина в школярів.

«Учні середньої школи № 108, що в Самарському районі ще за кілька днів до свята розкупили всі валентинки», - розповіла начальник місцевого поштового відділення Людмила Ворона. А це все тому, що діти запасалися обов’язковими атрибутами свята заздалегідь, щоб поздоровити своїх однокласників та вчителів. Однак, просто поздоровленнями учні та вчителі СЗШ № 108 не обмежилися, і підготували святковий концерт, який закінчився дискотекою, яка визвала справжній фурор в учнів та святковим столом із солодощами (ну який же День Святого Валентина без шоколаду та інших ласощів!). На свято зібралася чи не вся школа. Підготувала це свято кохання разом зі своєю любою малечею, саме так ласкаво вона називає своїх вихованців, класний керівник 6 класу, вчитель української мови та літератури вищої категорії Гаврилова Ольга Іванівна.

Изображение 001.jpg                                                                                                       Учні 6 класу розповіли про історію виникнення свята Всіх Закоханих, продекламували зворушливі вірші про кохання, чим розчулили до сліз глядацьку аудиторію. Відмітимо, що у концерті були задіяні всі учні 6 класу. Це свідчення того, що діти в цьому класі дуже талановиті. Доповнили свою ораторську та акторську майстерність діти танцями та піснями про кохання. Особливо активними в цьому плані виявилися дівчата. Найголосистіші з них (Середа Анна, Гурова Ольга, Коваль Юлія, Руденко Анастасія та Майструк Марина) виконали декілька гарних пісень. З танцювальною частиною на відмінно справилися найпластичніші зірочки цього класу: Гурова Ольга, Коваль Юлія та Чорна Дарина, яка здивувала всіх  надзвичайним східним танком живота.

Справжньою родзинкою концерту та феєричним його завершенням стала постановка за мотивами творів А.Вознесенського «Юнона та Авось», яку підготувала вчитель світової літератури Агапова Ніна Петрівна разом з учнями 8 та 9 класів. Цей міні-твір надзвичайно вразив всіх присутніх. Переглядаючи цю неймовірну історію кохання у всіх глядачів очі були на мокрому місці. Особливо хотілося б відмітити майстерну гру юних акторів. Цю постановку продемонстрували на районному конкурсі «Під вітрилами високих почуттів» і одержали призове ІІІ місце.

Автор: студентка 3 курсу Дніпропетровського

Національного університету ім. Олеся Гончара

факультету систем та засобів масової комунікації

Гаврилова Юлія